Gorgan Trophy '10 очима новачка

Анонсы и приглашения на мероприятия: ралли, автокросс, мотокросс, трофи-рейды, GPS-ориентирования.

Модератор: serzh

Ответить
вовчик

Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение вовчик »

Відзвітую про причини своєї відсутності на останній зустрічі ( :smu:sche_nie: ).
Машинку таки встиг так-сяк підготувати і порулили ми з моїм вірним штурманом Левеням в Карпати. Ще минулого року мені щось "під хвіст" попало - страшенно захотів позмагатись на Горган -трофі. Пішки по Карпатах ходив не раз, а машинкою - мало. Але тоді не склалось...
Погода нам дісталась найкраща: сонечко, золота осінь, повітря прозоре:
Изображение
Їхали, як і завжди, потихеньку - 80-90 км/год. Ця швидкість дозволяє і краєвиди пороздивлятись, і не стискати нервово кермо, і фури не заважають, і ми нікому не заважаємо :-ok-: .
Добулись на другий день до с. Осмолода Івано-Франківської області. Зареєструвались, обклеїли Нивку :za_da_va_la: , пройшли техком, залили координати точок - тепер ми екіпаж "104" в групі ТР1. Поставили хатку в базовому таборі:
Изображение

Перший день. Старт о 6.00 і... мрія почала здійснюватись. Було всього: і броди, і каміння, і круті підйоми.
Изображение

Изображение

Особливо довго долались підйоми. Заскочиш на дві третини, а далі лебідкою в кілька заходів:
Изображение

Краса в Карпатах взагалі і в Горганах зокрема, але ох і зле там каміння... :pa_la_ch:
Изображение

Після виїзду задом від восьмої за день точки одірвав від кузова праву поперечину з кріпленням довгої тяги заднього моста :zvez_ochki: . Глушник одірвали ще раніше... :hi_hi_hi: . Довелось шкандибати потихеньку в долину в села і шукати зварку. За порадою місцевого нивовода, що саме балакав з водієм лісовоза посеред дороги, поткнулись ми на одну з місцевих лісопилок. Там двоє хлопців ріжуть колоди на дошки. Поздоровкались, питаємо зварщика. Є, кажуть, зараз гукнем - він через дорогу живе :) . Пішов один з них. Приходить і каже: зварщика вдома нема - траву поїхав косить :hi_hi_hi: , але приїде за півгодини. Дочекались, довгенько він провозився із підтрухлою поперечиною, але приварив, ще й глушника понівечиного полатав. По тому і скінчили перший день змагань.

Далі буде.
Последний раз редактировалось вовчик 01 окт 2010, 15:34, всего редактировалось 1 раз.
вовчик

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение вовчик »

На другий та третій день теж вистачило і горганських доріг:
Изображение

і місива трельовочних майданчиків:
Изображение

і небачених мною до того річок-доріг:
Изображение

і високогірні болота, з єзуїтськи розташованими там точками:
Изображение

Изображение

Було роботи і лебідці, і джеку, і дошкам...
Изображение

Изображение
вовчик

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение вовчик »

Взагалі я дуже задоволений, що взяв участь у цих змаганнях. Вони цікаві самі по собі і повчальні для мене особисто. Почесне передостаннє 13 місце, яке ми посіли, правдиво відображає і технічну підготовку та оснащення машини, і мій рівень підготовки, як спортсмена :a_g_a: . Є над чим працювати :co_ol: .
Результати:
1. Ми взяли 19 точок з 41.
2. Ще на 8 точках ми були, але мені стало здорового глузду не пробувати "брати" їх :smu:sche_nie: .
3. Повернулись до Києва своїм ходом :ya_hoo_oo: .
4. Починаю "роботу над помилками" :wo_rk:

Наостанок ще кілька фото. Офіційний евакуатор змагань:
Изображение

лебідка "офіційного евакуатора змагань" - чи Комап, чи Т-мах - нескажу, бо лейбак стерся... :-)
Изображение

А після того, як я побачив, що гублять на карпатських дорогах місцеві транспортні засоби, мені й зовсім від серця відлягло:
Изображение

КАРПАТИ!!! Я ПОВЕРНУСЯ!!!
Аватара пользователя
Сообщения: 1222
Зарегистрирован: 25 авг 2010, 18:18

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение Moshul »

вовчик писал(а): Почесне передостаннє 13 місце
Серед нас 1 місце!!!

:bra_vo: :bra_vo:
вовчик писал(а):КАРПАТИ!!! Я ПОВЕРНУСЯ!!!
БРАВО!!!


(всем)КРУТ!
Всякий мужчина жаждет свободы, но не всякий знает как туда доехать. Изображение
Аватара пользователя
Сообщения: 409
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 16:14

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение apostol_s »

Спасиба афтору, рассказ просто сказка. Завидую белой завистью. Сколько раз хотел вырватся как зритель, но так и не получулось.
вы мне тут приварите немножко,а я дома проволочкой намертво прикручу
Скучаю по ней
Аватара пользователя
Сообщения: 5873
Зарегистрирован: 02 дек 2009, 00:47
Контактная информация:

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение bambr »

:co_ol: :co_ol: :co_ol:
Меня ребята Днепропетровские звали на Горганы, только не в планах у меня в этом году была такая дальняя поездка... :ny_tik:
Может на следующий год поеду (если до осени машину не разложу на предстоящих зимне-весенне-летних мероприятиях... :hi_hi_hi: )
В любом из нас спит гений. И с каждым днем все крепче…(с)
Сообщения: 2283
Зарегистрирован: 01 июн 2010, 10:01
Контактная информация:

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение bregovich »

Вовчик, после этого тебя стыдно даже на наши покатухи звать
Детские жарты это по сравнению с этой поездкой!!!
Спасибо за отчет, дал нам направление куда расти :ya-za:
Аватара пользователя
Администратор
Сообщения: 18713
Зарегистрирован: 01 дек 2009, 22:05

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение Magellan »

вовчик
Супер! Молодца!
Фото класс! :)
Сообщения: 16512
Зарегистрирован: 01 дек 2009, 22:58
Контактная информация:

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение Portada »

вовчик
Спасибо за отчет! Фотки - класс! :co_ol:
Portada
Аватара пользователя
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 22 сен 2010, 15:00

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение Kappper »

Не могу сдержать восхищения... Прям как музыка, особенно последний аккорд. Даже не завидую, просто уважаю...
ГОВОРЯЩИЙ СВЕРЧОК ДАЕТ БУРАТИНО МУДРЫЙ СОВЕТ...
Сообщения: 1546
Зарегистрирован: 04 май 2010, 12:44

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение nick2121 »

вовчик
Супер! :bra_vo: :co_ol:
Аватара пользователя
Сообщения: 712
Зарегистрирован: 12 дек 2009, 20:39
Контактная информация:

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение Леонид »

Да, Карпаты це супер, на фото це видно, пiсля такого звiту теж захотiлось на Gorgan Trophy, Вовчик :co_ol: !!!
http://www.niva-club.net/gallery/album.php?album_id=85
ВАЗ2121 стандартный рез. 29й МТ КМ2
Аватара пользователя
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 00:33

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение master112 »

Вот маленькийй довесочек со стороны группы радиолюбителей поддержавших мероприятие:
http://forum.autoua.net/showflat.php?Ca ... art=2&vc=1
http://www.krc.ham.net.ua/UGF/viewtopic ... 1&pagina=1.
Аватара пользователя
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 00:33

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение master112 »

Видел в базовом лагере.Но постоянно был занят своими задачами и рабочими моментами по связи.Да и не на своей машине ездил.Был как co-pilot на борту 713.
вовчик

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение вовчик »

master112
Хоч радіофікація моєї команди і обмежується "ходиболтайками", але все ж величезна подяка вам!
Без підтримки таких ентузіастів, як ви не було б і самого свята Горган!
З вашого дозволу подам лінк:
Изображение

Знімаю капелюха перед вашою працею! :-|-:
Аватара пользователя
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 00:33

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение master112 »

Да уж.Без связи в таких мероприятиях просто никак.слава богу что обошлось без ЧП.По сравнению с Мегахардом и темболее с прошлогодней Бахой-Киев, когда работа в эфире велась с 6ти утра и до 11 вечера без подмены и почти без перерывов на покушать, то тут у нас был просто курорт.Хоть мы и не видим практически ничего из соревнований, но мы слышым, сколько эмоций высказывают участники.Иногда это нас сильно улыбает))).
Аватара пользователя
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 00:33

Re: Gorgan Trophy '10 очима новачка

Сообщение master112 »

А по поводу погнутых тяг не расстраивайся.Хлопцы, занявшие первое место в ТР1 2 раза рессоры меняли на своём Самурае.
Ответить

Вернуться в «( UA ) Соревнования»